KUTS çelik ağ; özel üretim, yüksek kaliteli ürünlerini günümüz teknolojisini en iyi kullanarak şirketinize ve projelerinize uygun çözümler sunar. Tel halat ağlar paslanmaz çelik olup, rahatlıkla bükülebilir ve monte edilebilir malzemelerdir. Birçok farklı alanda özellikle korkuluklarda ve merdivenlerde kullanılabilir, kullanıcıya yol gösterir ve dayanıklıdır.

Çelik ağ, düz yüzey oluşturabilen bir diyaframın cilde benzer özelliklerine sahiptir, bunun yanında huni tipi, silindirik veya küresel şekillere sahip üç boyutlu formlara da gerilebilir. Geniş, montajı kolay yapısal tel halat ağlarımızın bir parçası olarak, çok çeşitli gereksinimlere cevap veren esnek, akıllı çözümler için idealdir. Paslanmaz çelik halat, çubuklar veya uygun tüplerle birleştirilmiş çok işlevli KUTS çelik ağ teknolojisiyle uç bağlayıcılara koruyucu ve destekleyici bir yapı işlevi sağlar. Aynı zamanda zarif mimarisiyle, çekiciliğiyle ön plana çıkar.

KUTS çelik ağ; parlak, paslanmaz hammaddeden yapılmış yüksek kaliteli AISI 316, AISI 304 ve çinko kaplamalı çelik malzeme grubuyla, darlığı ve genişliği ayarlanabilir göz aralığıyla müşteriye uygun teklifler sunar. Halat et kalınlığı 1 mm ile 3mm arasında seçenekler sunmakta ve isteğinize göre değiştirilip projelerinizin estetikliğine uygun çözüm sunabilmektedir. Çelik ağ ve bağlantı malzemeleri Türkiye’de KUTS atölyelerinde üretilmektedir. Ürünlerimiz uygulanan testlerden başarıyla geçmiştir. Denetleme kurullarından tam puan alıp, kalite standartlığına uygunluğunu ispatlamıştır. Köprü gibi birçok platformda kullanılmış, sert hava koşullarında test edilmiştir. Verimliliği geleneksel plastik elyafın çok ötesindedir. Bunların yanı sıra çelik ağları RAL ve NCS renk standartlarında projelerinize uygun gördüğünüz renklerde de üretimini sağlamaktayız.

Çelik ağ malzemelerinin yanı sıra KUTS, tasarım aşamasında projelere çelik ağ ve bağlantı detayları çizimi veya uygulama aşamasında tüm KUTS Çelik ağ malzemelerinin montajında yardımcı olabilir. İsteklere bağlı olarak KUTS, sadece bir üreticiden daha fazlası olabilir ve çelik ağ ürünleri için anahtar teslim bir çözüm ortağı olabilir.

KUTS / Çelik Ag – Malzeme Çeşitleri

1 mm Halat Kalınlığı

1.5 mm Halat Kalınlığı

2 mm Halat Kalınlığı

3mm Halat Kalınlığı

KUTS / Çelik Ağ – PDF Kataloglar

KUTS Yerli Üretim Çelik Ağ