Hakkımızda

Kutsal Ailesi'nin inşaat sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübesiyle kurulan KUTS Uluslararası, dünyanın lider imalatçılarının teknolojik sistem ve malzemelerinin temsilciliğini, mühendislik, müşavirlik ve taahhüt hizmetlerini üstlenmektedir.

KUTS Uluslararası inşaat ve teknolojik sistemler sektöründe göstermiş olduğu titiz ve başarılı çalışmalarıyla, Türkiye ve komşu ülkelerin yanı sıra Ortadoğu pazarlarında da önemli bir konuma gelmiştir.

Misyonumuz

Türkiye pazarına ilk defa paslanmaz çelik mesh, askı ve ağ sistemleri gibi ileri teknoloji ürünleri getiren Kutsal Ailesi’nin sektördeki tecrübe ve deneyimleriyle kurulan KUTS Uluslararsı, Türkiye inşaat ve teknolojik sistemler sektörüne yeni bir vizyon kazandırmıştır. Türk müteahhitlik firmalarıyla kurulan işbirliği çerçevesinde Türkiye ve komşu ülkelerde bu ürünler kullanılarak tasarlanan pek çok başarılı projeyi hayata geçirmiştir. Bu uygulamalar gelecek nesillere fütüristik deneyimler sunan birer örnek niteliğindedir.

KUTS Uluslararası, öncü rolünü uzmanlık gerektiren hangar projelerinde de ortaya koymaktadır. Pek çok havaalanında yüksek teknolojiyle geliştirilen hangar kapısı uygulamalarında KUTS Uluslararası imzası bulunmaktadır.

Vizyonumuz

İleri teknoloji gerektiren paslanmaz çelik mimari malzemelerdeki ürün gamıyla, projelerinde farklılık yaratmak isteyen mimar ve tasarımcıların ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde en yeni teknolojileri ve en iyi malzeme alternatiflerini oluşturmayı hedefleyen KUTS Uluslararası, global bakış açısıyla lokal çözümler üretmektedir.

Enüstkat Interactive Logo